Zwykłe sufity napinane

Sufity napinane od Dolce vita w Szczecinienajlepsze rozwiązanie dla wnętrza Twojego domu. Główne zalety sufitów podwieszanych to szybki montaż i niska cena, a także nieskończone możliwości, jakie zapewniają wdrożenie pomysłów projektowych. Płótna, z których wykonanesufity napinane w Dolce vita, są ognioodporne. Ważnymi zaletami są również trwałość, wysoka wytrzymałość i elastyczność materiału.

Sufity napinanebłyszczące i matowe, perłowe i półprzezroczyste. Paleta rozwiązań jestwnież bardzożnorodna: od głębokiej czerni do klasycznej bieli. Możliwe jest nawet stosowanie obrazów na płótnach. Jeśli chodzi o projekt, ten problem można rozwiązać zarówno na korzyść tradycyjnego sufitu jednopoziomowego, jak i wielopoziomowego.

Sufity z elastycznego materiału Dolce vita

Sufity materiałowebezpieczne dla zdrowia, ognioodporne. Są trwalsze niż sufity z PCV, odporne na niskie temperatury, ekstremalne temperatury. Instalują sufity z tkaniny w zimny sposób — podczas procesu instalacji nie trzeba ich ogrzewać pistoletem gazowym. Oczyszczanie tkaniny z brudu jest dość trudne, dlatego na przykład w kuchni lepiej jest zainstalować sufit PCV. Sufity materiałowenieco droższe niż analogi PCV.

Sufity napinane wykonane z PCV w mieście Szczecin

żnorodne faktury — od błyszczącej, matowej i satynowej w różnych kolorach po sufity z efektemmetalicznego” i „gwiaździstego nieba”. Paleta płócien z PVC jest szersza niż tkanina, a atrament na nich w przypadku drukowania zdjęć jest jaśniejszy. Sufity PCV oraz tkaniny nie wydzielają toksyn. Są ognioodporne i ze względu na swoją elastyczność mogą chronić przed zalaniem z góry. Rozciągnięte płótno można ponownieścisnąć” za pomocą opalarki, nadając mu oryginalny wygląd. Bardzo łatwo można pielęgnować szmatkę z PCW, przecierającmiękką gąbką bez użycia produktów zawierających alkohol i proszków do czyszczenia z cząstkami ściernymi.

Matowy czy błyszczący sufit napinany?

Matowa powierzchnia sufitów napinanych bardziej pasuje do klasycznego stylu pomieszczeń. Taki sufit wygląda jak pomalowany, ale ma idealnie płaską powierzchnię. Co więcej, matowy sufit: swoim blaskiem nie odwraca uwagi od innych elementów wnętrza. Koszt nieprzezroczystych sufitów jest o 10-15% niższy niż błyszczący.

Błyszczące płótna mają efekt lustra. Ich powierzchnia wizualnie powiększa pomieszczenie. Tekstura tego sufitu w połączeniu z kompetentnym oświetleniem wygląda naprawdę niesamowicie. Ale bądź ostrożny: między nieskazitelnym smakiem a wulgarnością leży bardzo cienka linia