Sufity napinane

Sufity napinane kojarzą się z czymś eleganckim a prostym. Są łatwe w montażu, estetyczne i niedrogie. Ich popularność rośnie każdego czasu. Jednak technologia nie stoi w miejscu. Nie tak dawno temu producenci przygotowali nową linię sufitów napinanychperforowane albo wycinane sufity. Możesz zapoznać się z ich kolorami i wzorami w dowolnym sklepie sieci Dolce Vita w Szczecinie.

Kupujący często pytają, czym różnią się sufity wycinane od standardowych

Sufity perforowane to rozciągliwe płótno z otworami. Materiałem jest folia PVC lub tkanina syntetyczna. Podczas nakładania wzoru krawędzie otworów topią się, więc perforacja nie wpływa na wytrzymałość materiału sufitów.

dwa rodzaje sufitów wycinanych: dźwiękoszczelne i estetyczne. Rozważ  każdy z osobna.

Sufity akustyczne

Niestety jedną z wad sufitów podwieszanych jest niewielkie wzmocnienie dźwięków dochodzących z najwyższego piętra. Wycinane sufitynie tylko pozbawione tej wadyone same są w stanie zmniejszyć hałas o 14-64%.

Te powietrze które jest uwięzione w otworach tłumi falę dźwiękową. Małe częste otwory zapewniają lepszą izolację akustyczną niż duże i rzadkie. Ale w przypadku dużych możesz z kolei zorganizować oryginalne oświetlenie pokoju. Chociaż prawdziwym odkryciem dla realizacji wszelkich decyzji projektowychwielopoziomowe perforowane sufity

3D sufity wycinane

Montaż tej konstrukcji odbywa się w dwóch warstwach: jedna, stała, pełni rolę tła, druga, rzeźbiona, dzięki specjalnemu oświetleniu, tworzy oryginalny obraz 3d. Z reguły podświetlenie odbywa się za pomocą paska LED przymocowanego do sciany między warstwami na obwodzie sufitu (nadaje to 3d-efekt  również nasycenie koloru). Właściciel mieszkania może wymyślić własny rysunek dla sufitu. Ale jest dość dużo opcji do wyboruwiele kombinacji kolorów I wzorów perforacji. Jakwią na każdy gust

Niezwykły efekt można uzyskać nie tylko za pomocą rysunku, ale także za pomocą faktury samych warstw sufitowych: one mogą być błyszczące, matowe, przezroczyste, lustrzane, zakrzywione, a nawet ozdobione kryształami Swarovskiego.

Jakie są inne zalety sufitów perforowanych?

Zastosowanie sufitu napinanego w projekcie łazienki jest niewątpliwie właściwym i praktycznym wyborem. Arkusze PCV są idealne do tego pokoju. Do produkcji sufitów napinanych stosuje się bardzo trwałą folię PVC, która jest rozciągana na ramę montażową.

Główne zalety folii PVC

Oprócz izolacji akustycznej sufity, dzięki doskonałej wymianie powietrza, zapewniają wentylację między warstwami. Sufity wycinane nie boją się wilgoci , nie blakną (gwarancja na takie projekty wynosi 10-15 lat).

Szukasz wycinanych sufitów napinanych w Szczecinie?  W sieci sklepów Dolce Vita jest wszystko, aby wybrać i zrobić montaż perforowanego sufitu napinanego, który stanie się niezapomnianym elementem wystroju w Twoim domu.

  • 1. Zdolność wytrzymania dużych obciążeń, bez zmiany jego właściwości.
  • 2. Łatwa eliminacja wycieków. Wyciek wody z góry nie zniszczy twojej naprawy. Po pompowaniu wody, którą można wykonać niezależnie, sufit powróci do swojej pierwotnej postaci.
  • 3. Ogromny wybór tekstur i kolorów. Sufit napinany doskonale podkreśla i ozdabia każde wnętrze łazienki. Sufit może być matowy lub błyszczący, perforowany, lustrzany, tłoczony, jedwabny, skórzany, marmurowy, imitujący drewno lub tynk i wiele innych materiałów.
  • 4. Łatwy w pielęgnacji. Folia PVC ma właściwości antystatyczne i nie przyciąga kurzu, ponieważ jest pokryta specjalną kompozycją. Dlatego utrzymanie sufitu jest zminimalizowane — wystarczy przetrzeć szmatkę wilgotną gąbką do mycia naczyń lub ściereczką flanelową.
Trwałość jest bardzo ważnym punktem — okres gwarancji na działanie takiego materiału może wynosić 10-30 lat. W przeciwieństwie do innych powłok, elastyczna tkanina nie wymaga specjalnego przygotowania podłoża, eliminując potrzebę poziomowania, tynkowania i gruntowania. Pozwala to uniknąć pyłu i odpadów budowlanych, a sama instalacja trwa kilka godzin. Pielęgnacja powierzchni sufitu napinanego jest bardzo łatwa i prosta — wystarczy od czasu do czasu wytrzeć go z brudu lub kurzu wilgotną gąbką, a także zapobiec kontaktowi z ostrymi przedmiotami.

Bezpłatny odjazd mierniczego

Montaż sufitów podwieszanych zgodnie z projektem w ciągu 2-3 dni

Stały koszt po podpisaniu umowy

Współpraca z najlepszymi światowi producenci

Dokładne czyszczenie po zakończeniu pracy

Elastyczny system zniżek