SUFITY 3D STRETCH

Projektanci Dolce vita w pełni wykorzystują zaawansowaną nowoczesną technologię do tworzenia fantastycznych wnętrz. Jedną z opcji dekorowania powierzchni sufitu jest użycie efektu 3D na sufitach napinanych. Aby stworzyć takie struktury, stosuje się zarówno sufity napinane z tkaniny, jak i folii o zróżnicowanej fakturze.

CO TO JEST SUFIT 3D?

W planie konstrukcyjnym sufity 3D nieżnią się od zwykłych obrazów. Są one podobnie instalowane przy użyciu ramek lub struktur profili. Głównążnicą jest obecność trójwymiarowego obrazu, który zamienia proste rozciągliwe płótno w obraz animowany. Możesz zamówić sufity 3 d w Szczecinie w Dolce vita.

ZALETY SUFITÓW 3D

łatwa pielęgnacja. Sufity 3D praktycznie nie wymagają opieki. Powierzchnia ma powłokę antystatyczną, więc pył nie gromadzi się na materiale.

Odporność na czynniki zewnętrzne.

długa żywotność. Wybierając wysokiej jakości sufit napinany od niezawodnego producenta, sufity będą trwać 10-15 lat.

Oryginalny efekt wizualny. Dzięki sufitom 3D możliwe jest wizualne zwiększenie przestrzeni.

Szybka instalacja. Montaż sufitów 3D jest dość szybki, po jego zakończeniu praktycznie nie ma zanieczyszczeń.

przyjazny dla środowiska. Materiał elastycznej tkaniny, kolorystyka i inne elementy konstrukcji nie stanowią zagrożenia dla zdrowia.

Wysoki stopień ochrony.

Dolce vita produkuje napinane sufity 3D zarówno na tkaninie, jak i na folii. Dziś możesz drukować na płótnie absolutnie dowolny obraz. Modelowanie odbywa się w specjalnych programach, w których rysując obraz, można zobaczyć, jak będzie wyglądał w formie trójwymiarowej.

Obraz jest drukowany na specjalnej drukarce zdolnej do odtwarzania panoramicznej rozdzielczości na płótnie. Obraz jest nakładany zarówno na całe płótno, jak i na jego poszczególne części.

RODZAJE SUFITÓW 3D

Zastosowanie obrazów wolumetrycznych pozwala wypełnić pomieszczenie światłem i powietrzem. Ten projekt sprawia, że ​​mały pokój jest piękniejszy i większy, nawet jeśli wysokość jego sufitów pozostawia wiele do życzenia. Istnieje kilka podstawowych technik, które projektanci wykorzystują do tworzenia sufitów podwieszanych 3D w Szczecinie:

Stożek — z takim efektem wizualnym wydaje się, że woda kapie z sufitu.

Łukowy — ta opcja zakłada płynne przejście obrazu ze ścian do sufitu napinanego.

Falajest to specjalny projekt techniczny fałszywych sufitów 3D, gdy mocowanie płótna do ściany odbywa się zgodnie z zakrzywionymi falami.

OPCJE OBRAZU

Tematy rysunków i zdjęć dobierane są w zależności od projektu artystycznego. Wspólne motywy kwiatowe, zdjęcia zwierząt, motyli, ptaków. Popularny jest projekt sufitu w stylu gwiaździstego, pochmurnego lub kosmicznego nieba. Tworząc trójwymiarowe sufity podwieszane w Szczecinie, które z łatwością można nazwać prawdziwymi dziełami sztuki, można zrealizować prawie wszystkie pomysły projektanta lub klienta. Takie niestandardowe podejście do aranżacji wnętrz pozwala Dolce vita tworzyć unikalne arcydzieła w niskiej cenie, które wywołują zachwyt, zaskoczenie i przyciągną uwagę.