Gwiazdne niebo

Gwiaździste niebo to tajemniczy, ekscytujący i atrakcyjny widok, który od tysiącleci ekscytuje ludzkie serca. Ludzie studiują przestrzeń, marzą o jej podboju, a nocą po prostu śnią, patrząc na miliardy gwiazd.

Teraz, aby zobaczyć gwiazdy, nie musisz patrzeć w niebo. Gwiaździste niebo można odtworzyć na własnym suficie i cieszyć się kosmiczną scenerią w domu. Jak to zrobić Wystarczy zamówić sufit napinany Gwiaździste niebo w firmie Dolce vita w Szczecinie.

CZYM JEST STRETCH SUFITOWE GWIAZDNE NIEBO?

Sufity napinane Gwiaździste niebo z Dolce vita jest ozdobną atrakcją umieszczoną na sufitach napinanych. Jest to świetlisty wzór imitujący ciała kosmiczne: gwiazdy, konstelacje zodiaku, komety, galaktyki. Aby stworzyć sufit napinany z migotaniem i efektem świetlnym, Dolce vita wykorzystuje diody LED i światłowód.

Możesz osiągnąć efekt za pomocą kilku technologii. Pierwszy polega na zastosowaniu światłowodowych włókien światłowodowych i generatora światła. Drugą opcją jest przymocowanie kryształów Swarovskiego do końców nici, które rozpraszają światło. Za pomocą tej metody możliwe jest jak najbardziej realistyczne przekazanie migotania gwiaździstego nieba. Możesz zainstalować generator światła z następującymi efektami:

jednolity blask;

migotanie;

— różne odcienie światła;

zwykły jasny sufit.

APLIKACJA LED NA Gwieździste Niebo

Jedną z opcji tworzenia sufitów napinanych z symulowanym blaskiem jest zastosowanie kryształowych rozpraszaczy światła. Konstrukcja zawiera zasilacz i kable z diodami LED na końcu. Na suficie jest instalowany zasilacz, a następnie kable i dyfuzory.

Kolor sufitu napinanego dobierany jest w zależności od osobistych preferencji. Średnica diod jest większa niż średnicy światłowodu, trochę będzie potrzebne, aby uzyskać pożądany efekt migotania.

MOŻLIWOŚCI GWIAZDEGO NIEBA

Wielkość przestrzeni zainspirowała projektantów Dolce vita do stworzenia gwiaździstego sufitu. Jest to rodzaj przedmiotu artystycznego i lekkiego projektu. Tajemniczy blask tworzy magiczną atmosferę, sprzyja wypoczynkowi i relaksowi. Wśród możliwości sufitu gwiazdowego można zauważyć następujące punkty:

Imponujący widok świecących gwiazd i obiektów kosmicznych;

zdolność do symulacji zorzy polarnej;

Ogromna liczbażnych wariantów konstrukcyjnych;

— Różnorodne tekstury i kolory sufitu;