Dwupożiomowe sufity napinane

Dwupoziomowe sufity napinane to instalacja płótna na 2 różnych poziomach, podczas gdy szczelina między wysokościami jestwnież zamykana przez materiał, tj. nie powstają żadne luki. Firma Dolce vita oferuje produkcję dwupoziomowych sufitów napinanych w Szczecinie dla wszystkich — w najlepszych cenach i doskonałej jakości, w szerokiej gamie kolorów dla klienta.

Co to są sufity napinane dwustronne Dolce Vita?

Zostań klientem Dolce vita w Szczecinie i doceń wszystkie zalety naszych produktów:

— To okazja, aby wnętrze biura lub salonu było naprawdę piękne i efektowne.

Niezawodność montażuostrze jest zamontowane na solidnej konstrukcji wykonanej z profili.

Projektanci od dawna doceniają praktyczność i zalety takich projektów.

Najbardziej oczywiste zalety dwupoziomowych sufitów napinanych z naszej firmy:

Idealnie płaska powierzchnia. Projekt jest w stanie ukryć nawet najbardziej znaczące wady i wady sufitu.

Materiał dwupiętrowego sufitu napinanego może uratować pokój podczas powodzi, więc szkody, które wystąpią, będą minimalne.

Brak ograniczeń w rozwiązaniach kolorystycznych i projektowych: można wprowadzić nawet najbardziej niestandardową opcję.

— Płótno z dekoracyjnym wzorem powiększy wizualnie nawet najmniejsze pomieszczenie.

Przyjazność dla środowiska i bezpieczeństwo. Materiał jest pokryty specjalnąniepalnąkompozycją i nigdy nie spowoduje pożaru.

Ważne! Nie zapominaj, że dwupoziomowy sufit napinany nie jest odporny na agresywne oddziaływanie fizyczne, dlatego nie zaleca się instalowania konstrukcji w nieogrzewanych pomieszczeniach. Dokładność podczas pracy wyklucza przebicia materiału, więc będzie służyć tyle, ile chcesz.

Podświetlany sufit Dolce vita

Możesz osiągnąć efekt strzelistego sufitu, jeśli zastosujesz oświetlenie LED zainstalowane w całym pomieszczeniu podczas instalacji.

Efekt przezroczystości można uzyskać, ukrywając pasek LED w płótnie.

TworzymyGwiaździste niebo”, stosując oświetlenie z włókien światłowodowych. Ta opcja jest najtrudniejsza, ponieważwłosytrzeba będzie rozprowadzić ręcznie na płótnie.

Oczywiście są to tylko przykłady, unikalne rozwiązanie, które można uzyskać od projektantów Dolce vita. Zamawianie w Dolce vita wysokiej jakości dwupoziomowych sufitów w Szczecinie to doskonałe rozwiązanie dla Twojego wnętrza!